Copyright 2022 -

Agenda

Februari,
2022
Februari 2022
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
30 31 1 Tuesday, 1 February 2022 2 Wednesday, 2 February 2022 3 Thursday, 3 February 2022 4 Friday, 4 February 2022 5 Saturday, 5 February 2022
6 Sunday, 6 February 2022 7 Monday, 7 February 2022 8 Tuesday, 8 February 2022 9 Wednesday, 9 February 2022 10 Thursday, 10 February 2022 11 Friday, 11 February 2022 12 Saturday, 12 February 2022
13 Sunday, 13 February 2022 14 Monday, 14 February 2022 15 Tuesday, 15 February 2022 16 Wednesday, 16 February 2022 17 Thursday, 17 February 2022 18 Friday, 18 February 2022 19 Saturday, 19 February 2022
20 Sunday, 20 February 2022 21 Monday, 21 February 2022 22 Tuesday, 22 February 2022 23 Wednesday, 23 February 2022 24 Thursday, 24 February 2022 25 Friday, 25 February 2022 26 Saturday, 26 February 2022
27 Sunday, 27 February 2022 28 Monday, 28 February 2022 1 2 3 4 5

Activiteiten in het kader van Vormings- en toerustingswerk rondom de Protstantse gemeenten in De Marne.

Voor gemeenteleden die de behoefte hebben om naar de kerk te gaan heeft de kerkenraad besloten om het kerkgebouw op de woensdagmiddag open te stellen. Er is dan gelegenheid om te bidden, te mediteren, een kaars aan te steken of simpelweg samen te zijn en naar muziek te luisteren (op anderhalve meter afstand). Voor de gemeenteleden die dat graag willen is de mogelijkheid om met ds. Gerbrand Segger in gesprek te gaan (vooraf graag aanmelden in verband met de planning van de gesprekken). De kerk is elke woensdagmiddag open, van 13:00 tot 15:00 uur. U bent van harte welkom!

Toon evenementen van alle categorieën