Copyright 2024 -

Werkgroep Pastoraat Werkgroep Pastoraat

De werkgroep pastoraat is verantwoordelijk voor de pastorale zorg in onze gemeente. De gemeente is onderverdeeld in 7 pastorale eenheden (wijken). De wijkouderlingen worden in hun pastorale taak bijgestaan door pastorale medewerkers.

Met ingang van 8 juli 2019 is ds. Gerbrand Segger uit Winsum invalkracht (tijdelijke predikant) in onze gemeente. Dit is voor 8 uur per week gedurende een jaar. De werkzaamheden liggen vooral op het gebied van pastoraal bezoekwerk en vorming en toerusting (catechese). Ook zal ds. Segger de twee-maandelijkse kerkenraadsvergaderingen bezoeken en (in overleg) afscheidsplechtigheden en rouwdiensten verzorgen. In de regel zal buiten de vakanties de vaste werkdag voor Zoutkamp de woensdag zijn.
Contactgegevens: tel. 0595-850573, 06-21698680, email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Tijdens de vakantie van ds. Segger van 25 juli t/m 18 augustus kan men contact opnemen met de wijkouderling.